- You cannot add "Armrest Armster FIAT 500L 2018- FACELIFT Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Brake Discs Black Diamond KBD1420G12 Solid Rear 12 Stripes and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- FORD Transit Mk7 (06 -_) 2.2 Tdci Rwd Rear Disc 06_14
- FORD Transit Mk7 (06 -_) 2.4 Tdci (Rwd) Rear Disc 06_
- Characteristics: Solid
- Recommended use: Rear
- Type: 12 Stripes
- Measure A: 28 cm
- Size B: 1,6 cm
- Size C: 1,4 cm
- Size D: 1,63 cm
- Size E: 10,75 cm
- Size F: 10
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Brand | Black Diamond |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.