- You cannot add "Armrest Armster KIA SOUL 2009-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Brake pads Ferodo FDS1628 and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- High-temperature resistor
- High performance
- Type: Brake pads
- Recommended use: Car
- Position: Front
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Brand | Ferodo |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.