If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Bungee cord EDM 87840 Bicoloured 75 cm Flat at the best price.
- Characteristics:
- Extendable
- Elastic
- Colour: Bicoloured
- Shape: Flat
- Important information:
- Image might not show all assorted models available
- Assorted designs sent randomly according to stock
- Units: 1 Unit
- Type: Bungee cord
- Material: polypropylene
- Length: 75 cm
- Power supply: CA current
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Brand | EDM Product |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.