- You cannot add "Armrest Armster OPEL CORSA C 2001-2007 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you care about your health and want products that offer protection and wellness, buy Butcher’s glove JUBA Grey Stainless steel Leggings and many other products JUBA at the best prices!
- Material: Stainless steel
- Design: Leggings
- Type: Gloves
- Colour: Grey
- Characteristics:
- Wrist adjustable
- Resistant to cuts and grazes
- Size: M
| Weight | 0.226 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 26 × 19 cm |
| Brand | JUBA |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.