Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Booster Seat The Paw Patrol Pink and don’t miss out on anything!
- Material: Polyester
- Characteristics:
- Washable
- Approved
- Height: Adjustable
- Max. supported weight: 36 kg
- Approx. dimensions: 40 x 34 cm
- Colour: Pink
- Recommended age:
- 12 Years
- 5 Years
- Approved: ECE R44/04
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 19.5 × 45.5 cm |
| Brand | The Paw Patrol |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.