Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Bulb Goodyear PLUS GY 203WL 150 ml 24 W Rotating and don’t miss out on anything!
- Capacity: 150 ml
- Type: Rotating
- Colour: Amber
- Characteristics: Flexible
- Power: 24 W
- Bulb type: LED
- Current type: CA
- Not included: Battery
| Weight | 0.812 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 20 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.