Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Bulb M-Tech MTECKDCMPH46 KIT H4 and don’t miss out on anything!
- Type:
- KIT
- H4
- Colour temperature: 6000 K
- Units: 2 Units
- Characteristics: Universal
- Bulb type: H4
- Valid for: Right
- Recommended use: Right
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 10 × 10 cm |
| Brand | M-Tech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.