Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Cover OMP OMPS18010419 (Size S) and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Impermeable
- UV protection
- Anti-theft
- Portable
- Water resistant
- Recommended use:
- Exterior
- Inside
- Car
- Approx. dimensions: 406 x 165 x 120 cm
- Water resistant: Yes
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 26 × 34 cm |
| Brand | OMP |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.