- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 2015 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Floor Mat MOMO Arrow Yellow PVC Universal and don’t miss out on anything!
- Colour:
- Black
- Yellow
- Black/Yellow
- Characteristics: Universal
- Material: PVC
- Position: Front
| Weight | 2.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 65 × 45 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.