Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Floor Mat Set Dunlop Universal 4 Pieces Black and don’t miss out on anything!
- Type:
- Non-slip Mat
- Car Floor Mat Set
- Back part
- Material: Rubber
- Suitable for:
- Universal
- Car
- Colour: Black
- Characteristics: Universal
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 65 × 25 cm |
| Brand | Dunlop |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.