- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Car polisher Autosol SOL01001188 75 ml at the best price.
- Capacity: 75 ml
- Type: Polisher
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Brand | Autosol |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.