- You cannot add "Armrest Armster Hyundai i30 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Seat Covers Sparco Lazio Universal (11 pcs) and don’t miss out on anything!
- Pieces: 11 pcs
- Compatible: Universal
- Colour: Black/Blue
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 50 × 34 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.