Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Shade Curtain Hello Kitty KIT3014 Children’s (44 x 36 cm)(2 pcs) and don’t miss out on anything!
- Material: Polyester
- Pieces: 2 pcs
- Fixing: Suction cup
- Approx. dimensions: 44 x 36 cm
- Gender: Children’s
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 21.5 × 24 cm |
| Brand | Hello Kitty |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.