- You cannot add "Armrest Armster CITROEN C3 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car shampoo Turtle Wax TW53161 2,5 L and don’t miss out on anything!
- Capacity: 2,5 L
- Colour: Pink
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 25 cm |
| Brand | Turtle Wax |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |





















There are no reviews yet.