- You cannot add "Armrest Armster FORD COURIER 2014 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Snow Chains Goodyear GODKN090 and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Anti-slip
- Easy to assemble
- Size: 9 mm
- Material: Metal
- Approx. weight: 3,1 Kg
- Weight: 3,1 Kg
- Recommended use: Car
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 34 × 30 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.