- You cannot add "Treadmill Xiaomi WALKINGPAD R2B KINGSMITH" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Wheel Rim MOMO HYPERSTAR EVO ET35 and don’t miss out on anything!
- Wheel Rim Depth (ET): ET35
- Wheel Rim Fitment (PCD): PCD 5×100
- Bearing size (CB): CB 72,3
- Approx. diameter: 15″
- Width: 6,5 x 15″
- Colour: Matte back
- Material: Aluminium
- Weight: 8 kg
- Finish: Aluminium
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 35 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.