Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Wheel Rim MOMO WNXA65525408 ET25 and don’t miss out on anything!
- Width: 6,5 x 15″
- Wheel Rim Depth (ET): ET25
- Wheel Rim Fitment (PCD): PCD 4×108
- Bearing size (CB): CB 65
- Approx. diameter: 15″
- Material: Aluminium
- Weight: 8 kg
- Finish: Aluminium
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 55 × 55 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.