Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Wheel Rim MSW MSW25 19″ 9,0 x 19″ ET29 PCD 5×112 CB 72,3 and don’t miss out on anything!
- Colour:
- Silver
- Titanium
- Approx. diameter: 19″
- Bearing size (CB): CB 72,3
- Wheel Rim Fitment (PCD): PCD 5×112
- Wheel Rim Depth (ET): ET29
- Width: 9,0 x 19″
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Brand | MSW |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.