Always on the lookout for the best toiletries for your kids? The 100% original Children´s fragrance Eau my Planet EDC 200 ml is an exclusive kids’ perfume that’s ideal for your children. Discover the best 100% original Eau my Planet products!
- Fragrance Name: Eau My Planet
- Type: EDC (Eau de Cologne)
- Gender:
- For girls and boys
- Children’s
- Capacity: 200 ml
- Type of fragrance: EDC
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Brand | Eau my Planet |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.