Always on the lookout for the best toiletries for your kids? The 100% original Child’s Perfume Set Capitán América EDT 2 Pieces is an exclusive kids’ perfume that’s ideal for your children. Discover the best 100% original Capitán América products!
- Fragrance Name: Captain America
- Type:
- Set
- EDT (Eau de Toilette)
- Includes:
- Child bag
- Eau de Toilette 50 ml
- Shower Gel 300 ml
- Gender: Children
- Type of fragrance: EDT
- Number of pieces: 2 Pieces
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 30 cm |
| Brand | Capitán América |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.