- You cannot add "Armrest Armster HYUNDAI SOLARIS RUS 2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Children deserve the best, that’s why we present to you Child’s Perfume Set Eau my BB EDT 60 ml 2 Pieces, ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Eau my BB and other brands and licences at the best prices!
- Fragrance Name: Eau My BB
- Includes:
- Fluffy toy
- edt 60 ml
- Gender: Children’s
- Capacity: 60 ml
- Type of fragrance: EDT
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Number of pieces: 2 Pieces
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 3 × 3 cm |
| Brand | Eau my BB |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.