- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Children deserve the best, that’s why we present to you Child’s Perfume Set Eau my BB EDT 60 ml 3 Pieces, ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Eau my BB and other brands and licences at the best prices!
- Type:
- Set
- EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Eau My BB
- Includes:
- Body Lotion 200 ml
- Eau de Toilette 60 ml
- Shower Gel 200 ml
- Capacity: 60 ml
- Type of fragrance: EDT
- Number of pieces: 3 Pieces
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Brand | Eau my BB |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.