Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Child’s Perfume Set Lorenay 1787 EDT 2 Pieces 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Lorenay !
- Ingredients:
- Benzyl salicylate
- Parfum
- Peg-40 hydrogenated castor oil
- Limonene
- Fragance (parfum)
- Citronellol
- Type:
- Make-up
- Child’s set
- EDT (Eau de Toilette)
- Includes:
- Make-Up Set
- Eau de Toilette 50 ml
- Fragrance Name: Unicorn Love
- Type of fragrance: EDT
- Number of pieces: 2 Pieces
| Weight | 0.325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 4 × 25 cm |
| Brand | Lorenay |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.