- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 RHD 2007-2014 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Compact Bronzing Powders Clinique CLINIQUE-243746 (9,6 g) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Clinique products and let the best professionals enhance your beauty.
- Ingredients:
- Titanium dioxide
- Chlorphenesin
- Ethylhexylglycerin
- Isostearyl neopentanoate
- Mica
- Nylon-12
- Octyldodecyl stearoyl stearate
- Zinc Stearate
- Tetrasodium edta
- Talc
- Sorbitan sesquioleate
- Silica
- Potassium sorbate
- Gender: Lady
- Capacity: 9,6 g
- Colour: Nº 02 – sunkissed
- Type: Bronzing Powder
- Characteristics: Odourless
- Units: 1 Unit
| Weight | 0.00935 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 17 cm |
| Brand | Clinique |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.