- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
Compact Make Up Sensai Total Finish Foundation (12 gr) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Sensai products and let the best professionals enhance your beauty.
- Gender: Lady
- Type: Anti-ageing action
- Texture: Compact Powders
- Colour: Nº 23
- Spf: Spf 15
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 2.5 × 8.3 cm |
| Brand | Sensai |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.