- You cannot add "Armrest Armster KIA RIO 2011-2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Compact Powders Poudre de Lune Kabuki LeClerc is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original LeClerc products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Compact Powders
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Brand | LeClerc |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.