Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Converter HTC EQUIPEMENT 431948 1200 W 24 V and don’t miss out on anything!
- Power: 1200 W
- Voltage: 24 V
- Certificate: CE
- Protection: Reverse polarity
| Weight | 3.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 24.2 × 15 cm |
| Brand | HTC EQUIPEMENT |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.