Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Coolant Holts HAFR0009B 1 L and don’t miss out on anything!
- Type: Water cooler
- Capacity: 1 L
- Compatible:
- Ford
- Opel
CHF27.54
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Coolant Holts HAFR0009B 1 L and don’t miss out on anything!
| Weight | 1.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.6 × 8.6 × 24.6 cm |
| Brand | Holts |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.