Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Cosmetic Set Elizabeth Arden Eight Hour 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Elizabeth Arden !
- Type: Hydrating Cream
- Includes:
- Facial Cream 50 ml
- Hand Cream 30 ml
- Lip balm 3,7 g
| Weight | 0.425 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.13 × 12.66 × 15.55 cm |
| Brand | Elizabeth Arden |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.