- You cannot add "Armrest Armster OPEL CORSA C 2001-2007 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Dashboard Cleaner Turtle Wax 51982 Lemon 500 ml 500 ml and don’t miss out on anything!
- Capacity: 500 ml
- Fragrance: Lemon
- Properties: Long lasting
- Type: Dashboard Cleaner
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 × 23.5 × 6.5 cm |
| Brand | Turtle Wax |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.