Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Dashboard Cleaner Turtle Wax 53703 (600 ml) and don’t miss out on anything!
- Capacity: (600 ml)
- Type: Dashboard Cleaner
CHF26.26
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Dashboard Cleaner Turtle Wax 53703 (600 ml) and don’t miss out on anything!
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 30 × 10 cm |
| Brand | Turtle Wax |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.