- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Direct Intake Kit Green Filters P015T and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- Citroen Ax GTi 94Hp 69Kw 91_
- Peugeot 106 1,4L XSI ( Non Cata) 94Hp 69Kw 91_96
- Type: Replacement parts
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Brand | Green Filters |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.