Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Dog Harness Company of Animals CarSafe Black Size S and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Reflective
- Padded
- Adjustable
- Size: Size S
- Type:
- Dog Harness
- Safety harness
- Chest measurement: 50-64 cm
- Colour: Black
- Pet: Dog
| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.54 × 20.32 × 30.48 cm |
| Brand | Company of Animals |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |























There are no reviews yet.