- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Dumbbells Xiaomi FED V2 40Kg at the best price and enjoy a healthy life!
- Characteristics:
- Non-slip
- Ergonomic
- Design: Ergonomic
- Approx. weight: 40 kg
- Type: Complete kit
- Includes:
- Extension pole
- Kettlebell x 2
- Dumbbell x 2
- Material:
- Non-slip
- polypropylene
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 34 × 19 cm |
| Brand | Xiaomi |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
































There are no reviews yet.