Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Dynamometric sidekick key FORMULA 1 F110799 120 nm 1/2″ and don’t miss out on anything!
- Size: 1/2″
- Power: 120 nm
- Type: Battery charger
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Approx. weight: 2,5 kg
- Material: Chrome vanadium steel
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 32 × 29 cm |
| Brand | FORMULA 1 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.