If you are looking for new market trending items, we present the Electric Hair Remover FLAWLESS FINISH!
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Colour: Rose
CHF60.48
If you are looking for new market trending items, we present the Electric Hair Remover FLAWLESS FINISH!
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 17.2 × 4.6 cm |
| Brand | FLAWLESS |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.