- You cannot add "Armrest Armster OPEL ADAM 2013-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you’re looking for the best for your intimate hygiene at the best prices, Electric Hair Remover Philips BRE710/00 is what you need!
- Colour: White
- Characteristics:
- Washable
- Backlighted
- Wet and dry
- Fast charging
- Without cables
- Fast and safe charging
- Speeds:
- 2
- 2 speeds
- Approx. autonomy: 40 min
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Type:
- Head
- Electric Shaver
- Battery type: Integrated
- Voltage: 15 V
- Power supply: Battery
- Handle type: Ergonomic
- Batteries included: No
- Includes:
- With lid
- Brush
- Case
- Approx. charging time: 2 h
- Trimmer: Yes
- Rechargeable: Yes
- Weight: 0,45 kg
- Battery operated:
- Litio Ion
- 1 Litio Ion
- 1 Litio Ion, incluidas
- Number of pieces: 1 Piece
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.8 × 14.8 × 6.5 cm |
| Brand | Philips |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.