- You cannot add "Armrest Armster SUZUKI SPLASH 2007-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Electric IPL Hair Remover Philips!
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Includes:
- Adapter AC
- Case
- User manual
- Voltage: 100 – 240 V
- Technology: IPL
- Filter: UV
| Weight | 1.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 19 cm |
| Brand | Philips |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.