The Electric shaver Braun 3040s Blue is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Braun products are just what you’re looking for.
- Colour:
- Blue
- Black
- Rechargeable
- Wireless
- Approx. autonomy: 45′
- Washable
- Power supply: Battery
| Weight | 0.552 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.6 × 22.4 × 7.4 cm |
| Brand | Braun |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.