Improve your oral hygiene with good quality products, likeElectric Toothbrush Oral-B Cross Action White!
- Characteristics:
- Stopwatch
- Timer
- Functions: Stopwatch
- Includes:
- Head
- Electric Toothbrush
- Charger
- Handgrip
- Properties: Deep Cleaning
- Model: Oral B Vitality D100
- Colour: White
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Battery type: Integrated
- Power supply: Battery
- Rechargeable: Yes
- Timer: 2 min
- Recommended use: Adult
| Weight | 0.355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 8.1 × 22.5 cm |
| Brand | Oral-B |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.