“Armrest Armster Suzuki Swift 2005-2011 Cloth” has been added to your cart. View cart
Electrostimulator Beurer EM50
Product codeS0430812
Availability
Out of stock
CHF82.69
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Electrostimulator Beurer EM50 at the best price and enjoy a healthy life!
- Colour:
- Red
- Pink
- Function: Timer
- Rechargeable lithium battery: 320 mAh
- Power supply: Battery
- Weight: 70 g
| Weight | 0.655 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.52 × 14.14 × 6.51 cm |
| Brand | Beurer |
Customers reviews
Be the first to review “Electrostimulator Beurer EM50” Cancel reply
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.