- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Engine Oil Additive Bardahl 2007 400 ml and don’t miss out on anything!
- Recommended use:
- Petrol
- Diesel
- Capacity: 400 ml
- Weight: 0,35 Kg
- Volume: 400 ml
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 9 cm |
| Brand | Bardahl |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.