Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Exhaust Pipe Remus 086512 1684C Stainless steel ø 8,4 cm and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- Bmw 3 Series F30 Sedan / F31 Touring 335I/335Ix 3.0L 225 Kw (N55B30) 2012_
- Bmw 4 Series F32 Coupe/ F36 Gran Coupe 435I/435Ix 3.0L 225 Kw (N55B30) 2013_
- Material: Stainless steel
- Approx. diameter: ø 8,4 cm
- Type: Upright
| Weight | 5.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 54 × 52 cm |
| Brand | Remus Performance |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.