- You cannot add "Armrest Armster CITROEN C3 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Eye Pencil 24Ore Waterproof Deborah Nº 02 is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Deborah products and let the best professionals enhance your beauty.
- Colour: Nº 02
- Characteristics: Waterproof
- Type: Eye Pencil
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 20 cm |
| Brand | Deborah |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.