- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Eye Pencil Beter 97546 Green Jade is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Beter products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Eye Make-up
- Colour:
- Green
- Jade
- Material:
- Aloe Vera
- Jojoba Oil
- Properties: Long lasting
- Recommended use: Normal Skin
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.34 × 5.21 × 12.25 cm |
| Brand | Beter |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.