- You cannot add "Armrest Armster SUZUKI SPLASH 2007-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Eye Pencil Brun Vosges 02 LeClerc is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original LeClerc products and let the best professionals enhance your beauty.
- Colour: Black
- Type: Eye Pencil
| Weight | 0.00907 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 1.6 × 15.2 cm |
| Brand | LeClerc |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.