Eye Pencil Estee Lauder Double Wear H 1,2 g is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Estee Lauder products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Make-up
- Characteristics:
- Water resistant
- Perspiration-resistant
- 2-in-1
- Duration: 24 hours
- Gender: Lady
- Ingredients:
- Calcium
- Mica
- Helianthus annuus seed oil
- Isododecan
- Silica
- Capacity: 1,2 g
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 17 cm |
| Brand | Estee Lauder |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.