Eye Pencil Stendhal Nº 300 3,5 g Retractable is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Stendhal products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type:
- Retractable
- Eye Pencil
- Characteristics: Long lasting
- Colour: Nº 300
- Capacity: 3,5 g
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 12 cm |
| Brand | Stendhal |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.