- You cannot add "Armrest Armster FORD KA 2008-2016 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Eyebrow Liner Deborah 24Ore Fiber Nº 03 is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Deborah products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Eyebrow Pencil
- Colour: Nº 03
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.34 × 2.21 × 9.66 cm |
| Brand | Deborah |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.