Eyebrow mascara L’Oreal Make Up Brow Artist Light Brunette is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original L’Oreal Make Up products and let the best professionals enhance your beauty.
- Characteristics:
- Water resistant
- Long lasting
- Design: Natural
- Type: Eyebrow mascara
- Colour: Light Brunette
- Gender: Unisex
- Texture: Gel
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 1.5 × 9 cm |
| Brand | L'Oreal Make Up |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.